Camelot
En İyi Kampanyalar
Red Menu Start HAKKIMIZDA  TURLAR   YURTDIŞI EĞİTİM  AIR MALTA  ACENTALARIMIZ   MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ   İLETİŞİM   ENGLISH
Malta Turları
Malta Kültür Turları
Malta Balayı Turları
Kurumsal Paketler
Vip Servis
Kullanıcı Adı
Şifre
 
  Üye olmak istiyorsanız tıklayın
  Şifrenizi ve/veya kullanıcı adınızı unuttuysanız tıklayın
Camelot Bülten üyesi olmak
için e-mail adresinize bırakın
 
Malta'da Kampanya

Fiyatlara Dahil olan Hizmetlerimiz :

- Air Malta ile Istanbul/Malta/Istanbul Uçak bileti
- 3 Gece - Malta‘da MARINA CORINTHIA kahvaltı dahil konaklama
- Havalimanı transferleri
- ½ Gün Malta Şehir Turu
- Havaalanı Vergileri

Camelot, Malta Dışişleri Bakanlığı Istanbul Başkonsolusluğu’nun tek yetkili Türkiye vize akredite acentasıdır.
Camelot Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Halis A. Çakmak Türkiye - Malta İş Konseyi Kurucu Başkanı ve Başkanıdır.
Camelot, Air Malta Türkiye Genel Satış Acentasıdır.
Camelot, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.
Belge No : 5695
Camelot, Malta Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisidir.
Camelot Hello Tourism Ltd.in partner acentasıdır.
         HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Camelot Air Travel 2003 yılında kurulmuş olup 2004 yılında faliyetlerine hız vermiştir. Camelot Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesidir. Kurucu ortaklarının yirmi yılı aşkın turizm ve havacılık sektöründeki tecrübesi Camelot´un gizli gücünü oluşturmaktadır. Camelot aynı zamanda 1991 de A grubu seyahat acentası olarak kurulmuş bulunan ve halen faaliyetlerini sürdürmekte olan Hello Tourism Seyahat AŞ ile kardeş kuruluşlardır.

Camelot´un kuruluş amacı gelişen seyahat sektörüne dünyada olan ve olmakta olabilecek değişik ürünleri hazırlayıp sunmak bunların bütün yurt çapında seçilmiş local acentalar tarafından tüketicinin beğenisine titiz ve dogru biçimde sunulup satılmasını sağlamaktır. Camelot buna ek olarak Türkiye´ye uçan veya uçmayı planlayan gerek milli gerek özel havayollarının Türkiye temsilciliklerini yapıp bu hava yollarının ürünlerini paketler oluşturarak yurt çapındaki satış acentaları aracılığıyla tükeciye ulaştıran bir kuruluştur .

Camelot adını Kral Arthur´un efsanesinden almıştır . Bu efsaneye göre Camelot´a asla kötü olan bir şey girememektedir. Bizde bu sloganı misyon edinerek acentalara ve siz değerli müşterilerimize verilmek üzere ürünleri oluşturduğumuzda en doğru ürünü seçme titizliğini göstermekteyiz.

Camelot Air Travel Malta Dışişleri Bakanlığı, Istanbul Konsolosluğunun Türkiye tek yetkili vize akredite acentası olmasının yanında, Malta Hava Yolları Türkiye Genel Satış Acentasıdır. Buna ek olarak Camelot Malta Üniversitesi´nin Türkiye Tanıtım ve Öğrenci başvuru temsilciliğinide yapmaktadır.

Firmamız tarafından Malta´ya vize servisleri, uçak biletleri, çok çeşitli eğitim paket seçenekleri, tatil paketi turları, özel gruplar için isteğe bağlı hizmetler ve organizasyonlar, yıl boyu münferit rezervasyonlar, kongre gurupları, ögrenci guruplarına yönelik lisan okulları gibi servisler sunulmaktadır.

Bütün bunlara ek olarak Malta´ da yatırım yapmak isteyen veya bigi almak isteyen her kişi ve kuruluşa ücretsiz bilgi yardımı yapmaktayız.

Camelot
Halis Çakmak

Değerli Konuklarımız,

Öncelikle 2010 yılına girereken en içten duygularımla siz değerli konuklarımızın tüm sevdiklerinizle mutlu ve sağlık dolu bir yıl geçirmenizi dilerim.

Globalleşen dünyamızda artık her şey bize o kadar yakın ki; her yeni gün yeni bir umut, yeni bir heyecan ile geçen zamanda adeta başımız dönüyor yıpranıp yoruluyoruz, daha az hareket edip daha çok teknoloji kullanıyoruz. Hani şu tatil ve seyahat de olmasa hareket edemeyeceğiz!!!

Sevgili konuklar, artık tatil hayatımızın bir vazgeçilmezi. Bu nedenle tatilimizi seçerken hem verdiğimiz paranın karşılığını göreceğimiz hem de güleryüzlü insanların bize zevkle aldığımız servisleri sunacağı tatil destinasyonlarını seçmek istiyoruz.

Bizler Malta ve Hindistan’ a seyahat edecek konuklarımız için çok detaylı tatil seçenekleri sunmanın mutluluğu içindeyiz.

Malta ve Hindistan’ daki partnerlerimiz ile birbirinden bağımsız kurumlar olarak değil strateji partnerleri olarak çok yönlü işbirliği içindeyiz. Bu konuklarımıza verilen servisler ile konuklarımızın en iyi şekilde ağırlanacağını garanti altına alıyor.

Camelot Air Travel Malta Hava Yolları’ nın Türkiye genel satış acentası olmasının yanında Malta Turizm Bakanlığı’ nın da Türkiye tanıtım temsilcisidir . Ayrıca ifade etmek isterim ki Malta’daki tecrübemiz yirmi yıldan fazladır. On yılı aşkın bir süre tüm Türkiye seyahat sektörüne kardeş acentamız Hello Tourism markası ile hizmet verdik ve 2003 yılından itibarende Camelot olarak yolumuza devam ediyoruz. Zira kardeş acentamız Hello Tourism artık sadece yurtdışından Türkiye’ ye daha çok konuk getirmeye odaklandı.

Hindistan’ da da artık bir misyon üstlendik ve önceki dönem Turizm Bakanı olan Sn. Atilla Koç himayesinde ve şirketimizin organize ettiği tanıtım faaliyetleri ve iş etkinlikleri ile Türkiye ve Hindistan arsındaki ilk sağlam temelleri 2006 yılında attık. Hindistan’ın en büyük ve güçlü seyahat şirketi Kuoni ile stratejik işbirliği antlaşması yaptık ve yavaş yavaş Hindistan’ da da en az Malta kadar iyi servis verme gayreti içindeyiz. Camelot bundan sonra da yeni ve servis ağının genişliyeceği az ama öz tatil destinasyonları ve ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaya devam edecektir.

Değerli konuklar; hizmet sektörü uzun soluklu bir olgu ve bizler bu nedenle her zaman müşteri mennuniyetini ön planda tutuyoruz. Malta destinasyonu için yapacağımız bir başka yenilik ise web sayfamızda tavsiye edilenler kısmında güven duyduğumuz kuruluşlarrın isim ve adreslerinin yayınlanmasıdır. Lütfen bu köşeye de sık sık göz atınız.

Sevgili öğrenciler; Camelot Air Travel’ in üzerinde çok önemle durduğu bir diğer konu da Yurtdışı Eğitim hizmetleri. Özellikle bu konuda son derece titiz çalışma ile öğrencilerin ve velilerinin beklentileri doğrultusunda en dogru bilgiyi ve en uygun fiyatları web sayfalarımız aracılığıyla sürekli sizlere ulaştıracağız. Ayrıca firmamız Malta’ da alacağınız her türlü eğitim programı için ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir ve ögrencilerin gönül rahatlığı ile en dogru bilgilere ulaştığı bir referans merkezi olamyı sürdürecektir.

Camelot Air Travel Malta Üniversitesi’ nin Eylül 2008 den itibaren Türkiye tanıtım temsilcisi olarak seçilmiştir. Bu da Malta’nın en yüksek eğitim kurumunun firmamıza eğitim çalışmalarında ne kadar güven duyduğunun bir açık işaretidir.

Türkiye-Malta İş Konseyi olarak Malta Dışişleri Bakanlığı nezdinde uzun uğraşlar vererek Nisan 2008 den itibaren Istanbul’da bir Malta Konsolosluğu açılması sürecini başlattık.

Camelot Türkiye’ de Malta iş dünyasının, turizm yatırımcılarının ve eğitim kurumlarının en fazla güven duyduğu kuruluştur. Bize duyulan bu güvene layık olmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar bize güven duyan siz sayın misafirlerimize teşekkürlerimi sunarım.

Halis A. Çakmak
Chairman
Camelot Air Travel
chairman@camelot.com.tr

 

Ana Sayfa   Hakkımızda   Turlar   Yurtdışı Eğitim   Malta Havayolları   Müşteri İlişkileri   Kariyer   Linkler   Site Haritası    İletişim
Malta'da Eğitim İçin Yeni Web Sitemizi Ziyaret Ediniz
Malta
Malta
Malta Turu
Malta Turları
Malta Üniversitesi
Malta Adası
Malta Dil Okulları
 
 
Malta'da Eğitim Kampanyaları
 
Malta'da Eğitim - Öğrenci Yorumları
 
Yaz Kampanyaları

Hilton Otel Malta

Intercontinental Otel Malta