Camelot
En İyi Kampanyalar
HAKKIMIZDA  TURLAR   YURTDIŞI EĞİTİM  AIR MALTA  ACENTALARIMIZ   MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ   İLETİŞİM   ENGLISH
Malta Turları
Malta Kültür Turları
Malta Balayı Turları
Kurumsal Paketler
Vip Servis
Kullanıcı Adı
Şifre
 
  Üye olmak istiyorsanız tıklayın
  Şifrenizi ve/veya kullanıcı adınızı unuttuysanız tıklayın
Camelot Bülten üyesi olmak
için e-mail adresinize bırakın
 
Malta'da Kampanya

Fiyatlara Dahil olan Hizmetlerimiz :

- Air Malta ile Istanbul/Malta/Istanbul Uçak bileti
- 3 Gece - Malta‘da MARINA CORINTHIA kahvaltı dahil konaklama
- Havalimanı transferleri
- ½ Gün Malta Şehir Turu
- Havaalanı Vergileri

Camelot, Malta Dışişleri Bakanlığı Istanbul Başkonsolusluğu’nun tek yetkili Türkiye vize akredite acentasıdır.
Camelot Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Halis A. Çakmak Türkiye - Malta İş Konseyi Kurucu Başkanı ve Başkanıdır.
Camelot, Air Malta Türkiye Genel Satış Acentasıdır.
Camelot, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.
Belge No : 5695
Camelot, Malta Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisidir.
Camelot Hello Tourism Ltd.in partner acentasıdır.
         KATILIMCILAR İÇİN FAYDALI AKADEMİK BİLGİ

Malta Üniversitesi - University Of Malta

Katılımcılar İçin Faydalı Akademik Bilgi

Tüm çalışma üniteleri öğrenciden tamamlanması beklenen çalışma müfredatını izah eden, bölünmüş ECTS kredileridir.

Çalışma üniteleri, detaylı bir şekilde gösterilen çalışma üniteleri açıklamasındaki gibi, belirlenen kurs çalışması, sınavlar, alan dersleri, pratik yerleştirme vb. şekilde değerlendirilir.

Öğrencilerden çalışma ünitelerine tahsis edilmiş uygulanacak pratik tüm derslerin takibi beklenmektedir. Öğrencinin hastalık nedeniyle derslere katılamaması halinde, medikal bir sertifika Uluslararası & Avrupa ofisine ulaştırılmalı ve öğrenci,sorumlu eğitmeni ve departman yöneticisini bilgilendirmelidir.

Öğrenciler seçtikleri çalışma ünitelerinin gereksinimlerini yerine getiremedikleri takdirde, o çalışma ünitesinden derece alamaz. Sınavlara girmeyen veya zamanında ödevlerini teslim edemeyen(haklı bir neden haricinde) öğrencilerin belgelerine başarısız olarak eklenecektir.

Derecelendirme A+(en üst derece)'dan F( başarısızlık) arası puanlandırılır. Öğrencilerin bir çalışma ünitesini geçtikleri zaman alacakları notlar A+, A, B+, B, C+, C, D+, D olmak üzere sıralanır.

Malta'ya ayak basmış tüm ziyaretçi öğrenciler Uluslararası & Avrupa ofisiyle kayıt olur ve Uluslararası & Avrupa ofisiyle çalışma ünitelerine yaptıkları kesin kayıtları sürekli kılmalılardır. Öğrenciler kayıt formu( alınan çalışma üniteleri için) ve ekleme/ çıkarma formu( ilk ekleme döneminden sonra gerçekleşen ders ekleme/çıkarma) teslimatı için kayıt kapanış tarihini göz önünde bulundurarak uyum içinde hareket etmelidir.

Öğrenciler alanlarındaki konularda etkin ve yetkili olduklarını kanıtlamalılar ki herhangi bir çalışma ünitesine kayıtları gerçekleşebilsin. ( Öğrencilerin
herhangi bir çalışma ünitesine kayıt olmadan önce bir teste tabi tutulmaları beklenebilir.)

İNSAN BİLİMLERİ' ne dayanan dersler ziyaretçi öğrencilerimiz arasında en popüler seçimdir. Konu alanları içerisinde insan bilimi, arkeoloji, tarih, klasik kültür ve medeniyet, genel iletişim dersleri, karşılaştırmalı din, çağdaş Akdeniz çalışmaları, diller, uluslararası ilişkiler, filozofi, sosyoloji ve tiyatro çalışmaları bulunmaktadır. Çoğu uluslararası ziyaretçi öğrenci Ekonomi , Yönetim ve Muhasebecilik Fakültesinde iş/finans alakalı konuları çalışmayı seçmekte. Öğrencilerin ayrıca Eğitim Fakültesi, Avrupa Dökümantasyon Merkezi, Hukuk Fakültesi, Psikoloji Departmanı, Sosyal Siyaset ve Sosyal Çalışma Departmanı, Toplum Siyaset Departmanı, Haberleşme Teknolojisi Merkezi, Mimar ve Sivil Mühendislik Fakültesi, Bilgi ve Haberleşme Teknolojisi Departmanı ve İlahiyat Fakültelerine kayıt olma gibi uygunluklarıda bulunmaktadır. Fakülteler/ Enstitüler/ Merkezlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve kursa giriş açıklamalarını buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Öğrencilerin her bir dönem için aldığı sınıf sayısı: Öğrencilerin kayıt olacağı sınıf sayısı kendi enstitülerinin belirlediği gereksinimlere dayanır. Her bir sömestr için 30 ECTS kredisi Malta Üniversitesinde tamamen yerine getirilmesi gereken bir sorumluluktur.

Oryantasyon(Yönlendirme) Günü

Oryantasyon günü uluslararası öğrenciler için her sömestr başlangıcı öncesi gerçekleştirilir. Oryantasyon gününde uluslararası öğrenciler Malta Üniversitesinin farklı alanlarıyla tanıştırılır ve kayıt süreçleri boyunca yönlendirilirler. Ayrıca, öğrenciler Malta yaşantısının farklı yönleriyle tanıştırılır. Uluslararası öğrenciler için bu gün içerisinde Malta Üniversitesinde bir tur düzenlenir. Tüm Uluslararası öğrencilerin oryantasyon gününe dahil olmaları istenmektedir.

2008-09 AKADEMİK SENE İÇİN ORYANTASYON TARİHLERİ:

İLK SÖMESTR--------- 29 Eylül 2008 Pazartesi
İKİNCİ SÖMESTR-----------30 Ocak 2009 Cuma

Transcriptler- Notların olduğu nüshalar( ÇOK ÖNEMLİ)

Resmi transcript ancak tüm sonuçlar yayınlandığında verilebilir fakat öğrenciler sonuçlarını online olarak eSims aracılığıyla istedikleri zaman görüntüleyebilirler. Transcriptler öğrencilerin ödünç aldıkları kütüphane kitaplarını teslim etmedikleri veya eğitim ücretlerinin tamamını ödemedikleri takdirde verilmeyecektir.

Başvuru Formunuzu tarafımızca teslim almayı ve sizi Kampüsümüzde ağırlamayı dört gözle beklemekteyiz!

Transfer/Exchange/Dönem Öğrencisi olarak başvururken daha ileri düzeyde destek ihtiyacı duyarsanız lütfen iletişime geçiniz.

Camelot Air Travel Inc.

Istanbul Merkez Ofis

Aydede Cad. No:16/9-10 80090 Taksim / ISTANBUL
Tel: +90 212 237 2420
Fax: +90 212 237 2422
E-Mail: tugba@camelot.com.tr, egitim@camelot.com.tr, info@camelot.com.tr,
MSN: egitimcmlt@hotmail.com

NOT: Malta Üniversitesi öğretim kaynakları ve öğrenci sayısına dayanarak herhangi bir akademik döneme ait kursları değiştirmek, çoğaltmak veya geri çekmek gibi bir hakka sahiptir. Malta Üniversitesi Fakülte ve Enstitüleri kursları yenileme ve güncelleştirme politikasına sahiptir.

Genel Bilgi için tıklayın
Katılımcılar İçin Faydalı Akademik Bilgi için tıklayın
Akademik Takvim için tıklayın
Eğitim Ücretleri için tıklayın
Akademik Eğitim Seçenekleri ve Süreleri
Malta Üniversitesi
Malta Üniversitesi 1
Malta Üniversitesi 2
Malta Üniversitesi 3
Malta Üniversitesi 4
Malta Üniversitesi 5
Malta Üniversitesi 6
Malta Üniversitesi 7
Malta Üniversitesi 8
Malta Üniversitesi 9

Ana Sayfa   Hakkımızda   Turlar   Yurtdışı Eğitim   Malta Havayolları   Müşteri İlişkileri   Kariyer   Linkler   Site Haritası    İletişim
Malta'da Eğitim İçin Yeni Web Sitemizi Ziyaret Ediniz
Malta
Malta
Malta Turu
Malta Turları
Malta Üniversitesi
Malta Adası
Malta Dil Okulları
 
 
Malta'da Eğitim Kampanyaları
 
Malta'da Eğitim - Öğrenci Yorumları
 
Yaz Kampanyaları

Hilton Otel Malta

Intercontinental Otel Malta