Camelot
En İyi Kampanyalar
HAKKIMIZDA  TURLAR   YURTDIŞI EĞİTİM  AIR MALTA  ACENTALARIMIZ   MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ   İLETİŞİM   ENGLISH
Malta Turları
Malta Kültür Turları
Malta Balayı Turları
Kurumsal Paketler
Vip Servis
Kullanıcı Adı
Şifre
 
  Üye olmak istiyorsanız tıklayın
  Şifrenizi ve/veya kullanıcı adınızı unuttuysanız tıklayın
Camelot Bülten üyesi olmak
için e-mail adresinize bırakın
 
Malta'da Kampanya

Fiyatlara Dahil olan Hizmetlerimiz :

- Air Malta ile Istanbul/Malta/Istanbul Uçak bileti
- 3 Gece - Malta‘da MARINA CORINTHIA kahvaltı dahil konaklama
- Havalimanı transferleri
- ½ Gün Malta Şehir Turu
- Havaalanı Vergileri

Camelot, Malta Dışişleri Bakanlığı Istanbul Başkonsolusluğu’nun tek yetkili Türkiye vize akredite acentasıdır.
Camelot Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Halis A. Çakmak Türkiye - Malta İş Konseyi Kurucu Başkanı ve Başkanıdır.
Camelot, Air Malta Türkiye Genel Satış Acentasıdır.
Camelot, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.
Belge No : 5695
Camelot, Malta Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisidir.
Camelot Hello Tourism Ltd.in partner acentasıdır.
         YASAL UYARI

Yasal Uyarı

Camelot web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi Camelot ’a aittir. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

İşbu web sitesi ve muhtevası üzerindeki tüm mali (herhangi bir limit olmaksızın ticari markalar, patentler ve tasarım hakları da dahil) ve manevi haklar Camelot ’ a aittir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu Camelot ’un ya da Camelot ’ un lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. Camelot tarafından verilmiş yazılı ön izin olmaksızın bu web sitesinin sayfa düzeninin ve/veya muhtevasının kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce kopyalanması, indirilmesi, basılması, dağıtımı, işlenmesi, ekleme ya da değiştirme yapılması, çoğaltılması, yayılması, yeniden kullanımı, umuma iletimi, internet üzerinden erişimine imkân sağlanması kesinlikle yasaktır. Ancak kişisel kullanımınız için bu web sitesinde mevcut olan bilgiyi kısmen kopyalayabilir, yazdırabilir ve/veya yükleyebilirsiniz.

Camelot, sözleşme şartları da dâhil olmak üzere sitede mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirebilir.

Camelot web sitesinde yer verdiği bilgilerin doğruluk ve güncelliğini kontrol etmektedir. Ancak güncel tutulması için gösterilen çabaya rağmen web sayfalarında güncelliğini yitirmiş bilgiler bulunabilir. Camelot  ’ un web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, belli bir amaca uygunluğu ve Camelot ‘un web sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında açık ya da örtülü herhangi bir garanti verilmemektedir.
Camelot işbu sitede mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlülüğe girer. Siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.
Camelot, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Camelot link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamakta,bu sayfaların kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Camelot bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı ön iznine bağlayabileceği gibi, uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.
Camelot, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, hata, ihmal, kesinti ya da başkaca sebeplerden doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Camelot ’un, bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dâhil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından hiçbir sorumluluğu bulunmadığı kabul edilmektedir.
İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. Camelot ’un, kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

Ana Sayfa   Hakkımızda   Turlar   Yurtdışı Eğitim   Malta Havayolları   Müşteri İlişkileri   Kariyer   Linkler   Site Haritası    İletişim
Malta'da Eğitim İçin Yeni Web Sitemizi Ziyaret Ediniz
Malta
Malta
Malta Turu
Malta Turları
Malta Üniversitesi
Malta Adası
Malta Dil Okulları
 
 
Malta'da Eğitim Kampanyaları
 
Malta'da Eğitim - Öğrenci Yorumları
 
Yaz Kampanyaları

Hilton Otel Malta

Intercontinental Otel Malta