Camelot
En İyi Kampanyalar
HAKKIMIZDA  TURLAR   Red Menu Start YURTDIŞI EĞİTİM  AIR MALTA  ACENTALARIMIZ   MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ   İLETİŞİM   ENGLISH
Kullanıcı Adı
Şifre
 
  Üye olmak istiyorsanız tıklayın
  Şifrenizi ve/veya kullanıcı adınızı unuttuysanız tıklayın
Camelot Bülten üyesi olmak
için e-mail adresinize bırakın
 
Malta'da Kampanya

Fiyatlara Dahil olan Hizmetlerimiz :

- Air Malta ile Istanbul/Malta/Istanbul Uçak bileti
- 3 Gece - Malta‘da MARINA CORINTHIA kahvaltı dahil konaklama
- Havalimanı transferleri
- ½ Gün Malta Şehir Turu
- Havaalanı Vergileri

Camelot, Malta Dışişleri Bakanlığı Istanbul Başkonsolusluğu’nun tek yetkili Türkiye vize akredite acentasıdır.
Camelot Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Halis A. Çakmak Türkiye - Malta İş Konseyi Kurucu Başkanı ve Başkanıdır.
Camelot, Air Malta Türkiye Genel Satış Acentasıdır.
Camelot, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.
Belge No : 5695
Camelot, Malta Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisidir.
Camelot Hello Tourism Ltd.in partner acentasıdır.
         YURTDIŞI EĞİTİM

Malta Yurtdışı Eğitim

Malta Yurtdışı Eğitim

Değerli öğrenciler öncelikle sitemizi ziyaretinizden ve bize olan güveninizden dolayı sizlere çok çok teşekkür ederiz. Değerli öğrenciler Camelot 'un Malta 'daki yirmi yılı aşkın tecrübesini ve etkinliğini asla unutmayınız. Camelot 'un Türkiye 'de Malta 'yı temsil eden en yetkin kurum olduğunu hatırlayınız. Fiyatları incelerken biraz karışıklık yaşayabilirsiniz. Zira hemen hemen her okul ücrete dahil edilen ve ücrete dahil edilmeyen servislerde farklı farklı uygulamalar yapmaktadır. Bundan dolayı mutlaka emin olmadığınız ve tam anlamadığınız kısımları eğitim departmanı sorumlularımıza sorunuz. Fiyatların mutlaka yazılı teyidini alınız. Malta ile igili en geniş bilgileri web sayfamızdan alacağınız gibi ayrıca da İstanbul ofisimizden her türlü görsel materyal alabilirsiniz. İstanbul dışındaki öğrencilerimiz Camelot 'a üye olup bu hizmeti kargo yolu ile isteyebileceklerdir. Tekrar Malta 'yı ve Camelot 'u seçtiğiniz için teşekkür eder tüm öğrencilere başarılar dileriz.

İngilizce artık dünyanın ortak iletişim dili oldu. Kariyerinde ilerlemek isteyen, dünya vatandaşıyım diyen herkes artık İngilizce’ yi iyi bilmek zorunda. Bu nedenle ana dili İngilizce olan ülkelerin üniversiteleri ve diğer ülkelerden gelen uluslar arası öğrencilere dil eğitimi vermeyi amaçlayan okullar gün geçtikçe önem kazanıyorlar.

Yurtdışında üniversite eğitimi alabilmek için, kariyer hedefleriniz için, kişisel gelişiminiz için ya da seyahatler de yardımcı olabilmesi için ingilizce öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Camelot nedeniniz ne olursa olsun doğru programı bulmanıza yardımcı olacak, gelişiminiz konusunda sizi cesaretlendirecek ve bir sonraki adımınız için tavsiyelerde bulunacaktır.

Malta Lisan Okulları

Malta' da Üniversite Eğitimi
Malta Üniversitesi
Malta ÜniversitesiMalta Üniveristesi’ nin tarihi 1592 yılında şövalyeler tarafından kurulan Collegium Melitense’ ye dayanır. 18. YY sonunda Napoleon tarafından kısa bir sure kapatılan üniversite 1923 yılından beri klasik akademik eğitim verir ve ülkenin en üst akademik eğitim kurumudur.
Malta’ nın ana dilinin ve üniveristenin ana eğitim dilinin İngilizce olması, ülkenin konumunun ve öğrenim maliyetlerinin uygun olması Malta Üniversitesi’ ni sadece Maltalılar için değil diğer ülkelerden olup İngilizce eğitim almak isteyen öğrenciler için de cazip kılıyor.
Malta Üniversitesi’ nde pilotluk hariç her alanda eğitim görme, ön lisans, lisans, master ve doktora programlarını tamamlamak mümkündür.
Devamı..
Web Sitesi : www.um.edu.mt
Malta’ da Yabancı Dil Eğitimi
ISE-International School of English
ISE-International School of EnglishISE 1972 yılında Malta Eğitim Bakanlığı tarafından yabancı öğrencilere dil eğitimi vermek amacı ile kuruldu. 1998 yılında Malta Üniversitesi’ ne bağlandı.
Malta’ daki dil okulları arasında tam bir kampüs hizmeti veren tek okuldur.
Bütün öğretmenler Malta Üniversitesi’ nin akademik kariyere sahip öğretim görevlileridir.
ISE mevcut en son teknolojik imkanlardan faydalanır ve en yeni, geliştirilmiş yayınları kendi kaynakları ve eğitim metotları ile bütünleştirerek öğrenciye sunar.
ISE öğrencilerine üniversite kütüphanesi, bilgisayar laboratuvarları ve Malta Üniversitesi’ ne ait diğer imkanları bir arada sunar.
Devamı..
Web Sitesi : www.campus.um.edu.mt/ise/english/courses.html
EC-Malta Dil Okulu
EC-European CenterEC dil okullari Malta 'nın en merkezi ve hareketli bolgesi olan St. Julians’da, plajlara, kafelere, restaurantlara, sinemalara ve alisveris merkezlerine 5 dk. Yuruyus mesafesindedir. EC’nin iki modern okul binasinda toplam 40 tane sinif bulunmaktadir. Okulda ayrica ucretsiz olarak ogrencilerin kullanimina acik 20 adet bilgisayardan olusan bilgisayar laboratuari, tv ve video odalari, kutuphane ve bireysel calismalar icin duzenlenmis okuma salonu bulunmaktadir.
Malta Uluslararasi Havaalanina uzakligi: Taksiyle yaklasik 20dk.
Devamı..
Web Sitesi : www.ecenglish.com
EF- Education First
EF- English Firstİngilizce öğrenimi konusunda dünyanın en tecrübeli kurumlarından olan EF’in Malta’ daki okulu merkezi konumu, çok uluslu öğrenci profili, öğrenci isteklerine uygun zengin ders ve aktivite programları ile yurtdışında dil eğitimi almak isteyen her yaştaki öğrenciler için en iyi seçeneklerden biri. Türkiye’ de kendi iritbat ofisinin bulunması, ana dili İngilizce olan ülkelerde okullarının bulunması EF’i eğitimi sürdürürken alternatifler de sağlıyor.
Devamı..
Web Sitesi : www.ef.com
ClubClass
ClubClassProfesyonel eğitim kadrosuna sahip, modern bir dil okulu olan CLUBCLASS, Malta Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm Bakanlığı tarafından onaylıdır ve FELTOM (Malta İngilizce Dil Eğitim Organizasyon Federasyonu) üyesidir.
Devamı..
Web Sitesi : www.clubclass.com.mt
European School of English
Malta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ESE, St. Julian’s – Paceville’de bulunmaktadır.
KONUMU
Malta’nın eğlence merkezi St. Julian’s da yer alan ESE, Sliema plajına yürüyerek 15 dakika mesafededir. Yeni inşa edilen son derece modern, klimalı 55 adet dersliği, zengin kütüphanesi, internet cafesi, çalışma odaları, dinlenme odaları, kafeteryası ve aynı binadaki modern okul yurduyla ESE, Malta’nın gözde dil okullarından biridir.
Devamı..
Web Sitesi : www.esmalta.com
LAL Malta
LAL MaltaMalta’nın alışveriş ve gezinti merkezi olan, kafeteryalar, bankalar ve butiklerin bulunduğu Sliema’da 1985 yılında kurulmuş olan okul, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır ve FELTOM (Malta İngilizce Dil Eğitim Organizasyonu Federasyonu) üyesidir.
Devamı..
Web Sitesi : www.lalgroup.com
LinguaTime
LinguaTimeFELTOM (Malta İngilizce Dil Eğitim Organizasyon Federasyonu) üyesi olan Linguatime, kaliteli eğitim anlayışı, tecrübeli kadrosu, geniş kurs seçenekleri, dost canlısı ve huzurlu atmosferi ile İngilizce öğrenimi için ideal bir ortam sunmaktadır.
Devamı..
Web Sitesi : www.linguatime.com
Sprachcaffe
SprachcaffeFELTOM (Malta Dil Okulları Organizasyonu Federasyonu) üyesi olan Sprachcaffe Dil Okulu, antik çağları andıran sıradışı bina mimarisi ile dikkat çekmektedir. Klasik Yunan tarzına ve motiflerine sahip taş bina, çarpıcı ve estetik bir görünüme sahiptir.
Devamı..
Web Sitesi : www.sprachcaffe.com
Yurtdışı Eğitim Malta danışma ofisimiz açıldı.
Eğitim danışmanımız sorularınızı cevaplıyor.

E - Mail :
egitim@camelot.com.tr
Malta' da Dil Eğitimi
Malta Üniversitesi
Malta Dil Okulları
ELA in English
EC Malta Dil Okulu
Education First
ClubClass
European Sc. of English
Lal (IELS) Malta
LinguaTime
Sprachcaffe
Link School Malta
Malta Üniversitesi
EC European Center Malta
EF English First Malta
ClubClass Malta
Lingua Time
Sprachcaffe Malta
ÖĞRENCİLER NE DEDİ ?..
Malta' yı seçtim
çünkü geçen
sene iki
arkadaşım
buraya geldi.
Gerçek şu ki
insanlar ve
gece hayatı mükemmel.
Öğretmenler kendinizi evinizde
hissetmenizi sağlıyor ve okul
her yere çok yakın.
Yorumlar için tıklayınız...
ZİYARET EDİLECEK YERLER..

Dünya Mirası Valletta
Sessiz Şehir Mdina
Blue Grotto Tekne Turu
Ta'Qali El Sanatları Köyü
St.John's Co-Cathedral
Gozo Adası
İNGİLİZCE & DALIŞ..

Malta' da sabahları devam edeceğiniz İngilizce derslerinden sonra tüplü dalış imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

Ana Sayfa   Hakkımızda   Turlar   Yurtdışı Eğitim   Malta Havayolları   Müşteri İlişkileri   Kariyer   Linkler   Site Haritası    İletişim
Malta'da Eğitim İçin Yeni Web Sitemizi Ziyaret Ediniz
Malta
Malta
Malta Turu
Malta Turları
Malta Üniversitesi
Malta Adası
Malta Dil Okulları
 
 
Malta'da Eğitim Kampanyaları
 
Malta'da Eğitim - Öğrenci Yorumları
 
Yaz Kampanyaları

Hilton Otel Malta

Intercontinental Otel Malta