Camelot
En İyi Kampanyalar
HAKKIMIZDA  TURLAR   YURTDIŞI EĞİTİM  AIR MALTA  ACENTALARIMIZ   MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ   İLETİŞİM   ENGLISH
Kullanıcı Adı
Şifre
 
  Üye olmak istiyorsanız tıklayın
  Şifrenizi ve/veya kullanıcı adınızı unuttuysanız tıklayın
Camelot Bülten üyesi olmak
için e-mail adresinize bırakın
 
Malta'da Kampanya

Fiyatlara Dahil olan Hizmetlerimiz :

- Air Malta ile Istanbul/Malta/Istanbul Uçak bileti
- 3 Gece - Malta‘da MARINA CORINTHIA kahvaltı dahil konaklama
- Havalimanı transferleri
- ½ Gün Malta Şehir Turu
- Havaalanı Vergileri

Camelot, Malta Dışişleri Bakanlığı Istanbul Başkonsolusluğu’nun tek yetkili Türkiye vize akredite acentasıdır.
Camelot Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Halis A. Çakmak Türkiye - Malta İş Konseyi Kurucu Başkanı ve Başkanıdır.
Camelot, Air Malta Türkiye Genel Satış Acentasıdır.
Camelot, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.
Belge No : 5695
Camelot, Malta Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisidir.
Camelot Hello Tourism Ltd.in partner acentasıdır.
         MALTADA İNGİLİZCE

Malta'da İngilizce

Bir lisanın öğrenileceği en uygun yer hiç şüphesiz konuşulduğu ülkedir.

Yabancı dil öğrenmek için bulunduğunuz ülke sizin için 24 saat eğitim göreceğiniz bir ' yabancı dil laboratuvarı' olacak ve okulların düzenledikleri etkinlikler, geziler, yanında kalacağınız aile ve yakın çevre ile olan ilişkileriniz sizi tam bir "Yabancı Dil Atmosferinde" yaşatacaktır. Dil okullarındaki dersler ise eğitiminizin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır.

Hiç kuşkusuz İngilizce günümüzde ticaret, bilim, diplomasi gibi konularda dünyanın en yaygın olarak kullanılan dilidir ve uluslararası ortak dil konumundadır. İngilizce öğrenmek için nedeniniz ne olursa olsun Maltada İngilizce öğrenmek için amacınıza uygun her türlü kursu bulmanız mümkündür. Malta İngilizce öğrenimi için en uygun ülkelerden biridir.

Kurs Programları
• Genel İngilizce
• Yoğun İngilizce
• Cambridge / ILTS hazırlık kursları
• TOEFL hazırlık kursları
• Yöneticiler için iş İngilizcesi
• 8-13 yaş grubu çocuklar için yaz kampları
• 14-18 yaş gurbu gençler için gençlik kursları

Malta 'da sunabildiğimiz avantajlar
• Esnek Eğitim Süresi
• Esnek Kurs Başlangıç Tarihleri
• Her Seviyede Eğitim
• Farklı Kurs Yoğunlukları
• Her Yaşa Uygun Programlar
• Küçük Sınıf Mevcutları
• Başvuru Zamanı
• Sınıf Mevcutları
• Eğitim Sonunda Sertifika
• Okuldaki İlk Gün
• Okuldaki İmkanlar, Tesisler
• Sosyal Etkinlikler . Geziler
• Havaalanında Karşılama
• Uluslararası Ortam
• Onaylı Okullar

Esnek Eğitim Süresi
Maltada İngilizce kursları yıl boyunca kesintisiz sürmektedir. Eğitim süresinin belirlenmesi ulaşmak istediğiniz seviyeye, ayırabileceğiniz zamana ve şüphesiz bütçenize bağlı olarak tamamen size bağlıdır. 2 haftadan başlayarak 1 yıla kadar istediğiniz süreyi tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte kimi okullarda kurslar belirli dönemlerde düzenlenebilmektedir.

Esnek Kurs Başlangıç Tarihleri
Maltada kurs başlangıç tarihleri son derece esnektir. Okullara genel olarak yılın herhangi bir haftasında başlayabilmek mümkündür. Bununla beraber bazı okul ve kurslarda belirli dönemlerde kurslara başlanabilmektedir.

Her Seviyede Eğitim
Genel olarak Malta’ da lisan kurslarına İngilizce seviyeniz ne olursa olsun başvurabilirsiniz. Okulun ilk günü yapılacak seviye belirleme sınavı sonucuna göre uygun bir kura yerleştirilecek ve kendi seviyenizdeki diğer öğrencilerle birlikte eğitim alacaksınız

Farklı Kurs Yoğunlukları
Maltada İngilizce için haftada en az 20 ders (15 saat) yoğunluğa sahip bir kursa kayıt yaptırmalısınız. Okullar genel olarak haftada 20, 25 ve 30 ders ile eğitim verme eğilimindedirler. Siz de dil öğrenimine ayırabileceğiniz vakit doğrultusunda hangi yoğunlukta ders görmek istediğinize karar verebilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Programlar
Maltada yıl boyu devam eden İngilizce kurslarına başvurabilmek için, alt yaş sınırı 16'dır. Bazı okullar 18 yaş altını kabul etmiyorlar. Ticari İngilizce programlarında alt yaş sınırı 21'e kadar çıkabilmektedir. Yaz döneminde ise bazı okullar 12-16 yaş dönemine yönelik yaz kursları düzenliyorlar. Öğrenmenin yaşı olmadığına göre üst yaş sınırı yoktur.

Küçük Sınıf Mevcutları
Maltada bir çok okulda 10-12 kişilik sınıflarda ders verilmektedir. Yaz dönemlerinde bu sayı 15'e kadar çıkabilmektedir. Kimi kurslarda, sınıf mevcutları 5-6 öğrenci ile sınırlanabilmektedir. Sınırlı zamana sahip iş adamları ve yöneticilere yönelik bire bir özel ders programları da bulunuyor.

Başvuru Zamanı
Malta'da İngilizce için tüm işlemlerin sorunsuz yetişebilmesine yönelik önerimiz kurs başlangıç tarihinizden hiç değilse 2-3 hafta önce başvurmanızdır. Böylece gerek kayıt işlemleri ve uçak rezervasyonu gerekse kişisel hazırlıklarınızı yapabilmeniz için yeterli zaman bulabileceksiniz. Yaz aylarında konaklama temininin uzun sürebilmesi sebebiyle 3-4 hafta öncesinden başvuru yapılmasında fayda bulunmaktadır. Esasen yurtdışı eğitimin söz konusu olduğu her durumda mümkün olduğunca erken başvuruların yapılması tedbirli davranış olacaktır.

Eğitim Sonunda Sertifika
Kurs türü ve süresi ne olursa Maltada İngilizce dil okullarına düzenli devam eden öğrenciler sertifika almaya hak kazanmaktadır. Öte yandan İngilizce seviyenizi ölçmeye yönelik, uluslararası geçerliliğe sahip IELTS, Cambridge ve TOEFL sınavlarına da girmeniz özellikle teşvik edilmektedir.

Okuldaki İlk Gün
Malta’daki okulların hepsinde ilk gün seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Sınav sonucuna göre öğrenciler uygun sınıflara yerleştirilmektedir. İlk gün öğrencilere Malta'yı tanıtan genel bilgiler, haritalar, kimlik kartı, çeşitli pratik bilgiler ve kurs malzemelerini içeren öğrenci dosyaları verilmektedir.

Okuldaki İmkanlar, Tesisler
Okulların sağladıkları imkanlar ve tesisler okuldan okula büyük değişiklik gösterebilmektedir. Önemli bir kısmında öğrencilerin yararlanabilecekleri internet cafe, kütüphane, dil laboratuvarı, kafeterya vb. bulunmaktadır. Malta'daki okulların bir kısmında yüzme havuzu da bulunmaktadır.

Sosyal Etkinlikler, Geziler
Okullar sınıf içi eğitim programlarına ek olarak hafta boyunca çeşitli sosyal ve sportif etkinlikler ve hafta sonları çeşitli geziler düzenlemektedirler. Bu etkinliklerin bazıları için maliyet bedelleri talep edilmektedir. Etkinliklere katılıp katılmamak tamamen öğrencinin tercihine bağlıdır.

Havaalanında Karşılama
Hemen tüm Malta dil okulları havaalanında karşılama hizmeti vermektedir. Malta'ya varışınızda okulunuzun ismi yazılı bir tabela ile sizi görevli karşılayacak ve kalacağınız yere götürecektir. İyi derecede İngilizce'ye sahip değilseniz ya da yurtdışına ilk kez çıkıyorsanız havaalanında karşılama servisini tercih etmeniz tavsiye ediliyor.

Uluslararası Ortam
Malda dil okullarının tümünde öğrenciler aynı amaç için farklı ülkelerden gelen diğer öğrencilerle birlikte eğitim almaktadır. Bu İngilizce öğreniminin yanı sıra farklı ülkelerden arkadaşlar edinmek ve farklı kültürleri de tanımak için bulunmaz bir fırsat olacaktır.

Onaylı Okullar
Yurtdışında dil okulu seçerken bulunduğu ülkenin resmi makamları tarafından onaylı olup olmadığına, dil okullarının oluşturdukları ve birbirlerini denetleme işlevine sahip oldukları derneklere üye olup olmadıklarına dikkat etmelisiniz. Malta'daki dil okulları Malta Milli Eğitim Bakanlığı’ ndan onaylıdır. Önemli bir kısmı da bir araya gelerek oluşturdukları FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta)'ya bağlıdır.

Ana Sayfa   Hakkımızda   Turlar   Yurtdışı Eğitim   Malta Havayolları   Müşteri İlişkileri   Kariyer   Linkler   Site Haritası    İletişim
Malta'da Eğitim İçin Yeni Web Sitemizi Ziyaret Ediniz
Malta
Malta
Malta Turu
Malta Turları
Malta Üniversitesi
Malta Adası
Malta Dil Okulları
 
 
Malta'da Eğitim Kampanyaları
 
Malta'da Eğitim - Öğrenci Yorumları
 
Yaz Kampanyaları

Hilton Otel Malta

Intercontinental Otel Malta