Vize  Randevusu 

Almanın En Kolay Yolu

BİZ KİMİZ?

GOLDEN GATEWAY HOLDİNG A.Ş.

 

Yüzde yüz yerli ve milli değerler üzerine inşa edilen grubumuzun temelleri 2002 yılında atılmıştır. 2022 itibariyle kuruluşumuzun 20. Yılında Grubumuz bünyesindeki tüm firmaları tek çatı altında birleştirerek öncelikle ülkemize, vatandaşlarımıza ve ülkemizin kıymetli misafirlerine nitelikli hizmet sağlamak ve yönetimsel sinerjiyi yakalamak amacıyla Golden Gateway Holding’in kuruluşu hayata geçirilmiştir.

DEĞERLERİMİZ

Sürdürülebilir gelişmeyi odak noktasında bulunduran bir Türk firması olarak Gateway Management en güncel teknolojik inovasyonların yakından takibi sayesinde Türkiye’nin vize ve güvenlik politikalarına katkıda bulunurken, her daim etik ve yasal standartlara en üst düzey uyumu göstermeyi misyon edinmiştir.

Misyon

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, hızlı ve etkili hizmetlerimiz ile seyahatinizin kusursuz geçmesi için çalışıyoruz.

Vizyon

Seyahat öncesi ve sonrası hayal edilen tüm hizmetleri sunarak, hayalleri gerçeğe dönüştüren lider ve öncü turizm şirketi olmak.

Değerlerimiz

Yüksek nitelikli hizmet, Hızlı ve etkili çözümler Güçlü ekip yapısı, İnsan odaklı çalışma.

Mobil uygulamamız sayesinde cep telefonunuzdan başvurabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı apple store ve android storedan indirebilirsiniz.

0850 242 24 37
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
VIP Ofisimiz
Size Özel Danışmalar

Hakkımızda

Gateway Management and Logistics Inc

Copyright © 2023 Gateway Management and Logistics Inc

Teknoloji, kaliteli hizmet ve insan kaynağını ön planda tutarak, aktif olduğumuz tüm sektörlerde yüksek katma değer yaratma düşüncesiyle, faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.