Vize  Randevusu 

Almanın En Kolay Yolu

BİZ KİMİZ?

Turizmin her alanında en üst seviyede, uçtan uca çözümler sunmaktayız. Camelot firması turizm sektörünün önemli aktörlerinden birisi olmayı hedeflerken siz kıymetli vatandaşlarımıza seyahatten ögrenci turizmine, fuar organizasyonundan sağlık turizmine, araç kiralama ve ihtiyaç duyacağınız bir çok alanda uçtan uca çözümler sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onlara özel çözümler sunmak ve en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak.

Kalite ve Güvenilirlik: Yüksek kaliteli hizmetler sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve turizm sektöründe öncü olmak.

Yaratıcılık ve Yenilikçilik: Yaratıcı fikirler ve inovatif çözümler üreterek sektördeki öncülüğümüzü sürdürmek ve müşterilerimize benzersiz deneyimler sunmak.

Ekip Çalışması: Birlikte çalışma kültürünü benimseyerek, takım ruhunu ve işbirliğini teşvik etmek. Özverili çalışanlara, saygıya ve karşılıklı destek vermeye önem vermek.

Sosyal Sorumluluk: Doğal ve kültürel varlıklarımızın korunmasına önem vermek, yerel topluluklara katkıda bulunmak ve sürdürülebilir turizm uygulamalarını desteklemek.

Misyon

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, hızlı ve etkili hizmetlerimiz ile seyahatinizin kusursuz geçmesi için çalışıyoruz.

Vizyon

Seyahat öncesi ve sonrası hayal edilen tüm hizmetleri sunarak, hayalleri gerçeğe dönüştüren lider ve öncü turizm şirketi olmak.

Mobil uygulamamız sayesinde cep telefonunuzdan başvurabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı apple store ve android storedan indirebilirsiniz.

0850 242 24 37
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
VIP Ofisimiz
Size Özel Danışmalar

Hakkımızda

Copyright © 2023 Gateway Management and Logistics Inc

Teknoloji, kaliteli hizmet ve insan kaynağını ön planda tutarak, aktif olduğumuz tüm sektörlerde yüksek katma değer yaratma düşüncesiyle, faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

BAŞVURUTAKİBİ
BİZEYAZABİLİRSİNİZ